Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Regionalna Izba Obrachunkowa w Bydgoszczy

Kolorowy pasek

Regionalna Izba Obrachunkowa w Bydgoszczy

ul. Świętej Trójcy 35, 85-224 Bydgoszcz

bydgoszcz@rio.gov.pl

sekretariat@bydgoszcz.rio.gov.pl

wias@bydgoszcz.rio.gov.pl

wkgf@bydgoszcz.rio.gov.pl

biuro@bydgoszcz.rio.gov.pl

sprawozdania@bydgoszcz.rio.gov.pl

 

Nazwisko i imię

Stanowisko

Telefon

e-mail

Kierownictwo Izby

-

Prezes Izby

(52) 37-68-220

(52) 50-65-220

prezes@bydgoszcz.rio.gov.pl

Bartkowiak Włodzimierz

Zastępca Prezesa

(52) 37-68-220

(52) 50-65-220

vprezes@bydgoszcz.rio.gov.pl

Członkowie Kolegium

Dudek Lidia

Członek Kolegium

(52) 37-68-250

(52) 50-65-250

lidia.dudek@bydgoszcz.rio.gov.pl

Górzyński Włodzimierz

Członek Kolegium

(52) 37-68-251

(52) 50-65-251

wlodzimierz.gorzynski@bydgoszcz.rio.gov.pl

Tatkowski Andrzej

Członek Kolegium

(52) 37-68-249

(52) 50-65-249

andrzej.tatkowski@bydgoszcz.rio.gov.pl

Wydział Informacji Analiz i Szkoleń

Wolny Agnieszka

Naczelnik Wydziału

(52) 37-68-229

(52) 50-65-229

agnieszka.wolny@bydgoszcz.rio.gov.pl

Malinowska Iwona

Zastępca Naczelnika

(52) 37-68-231

(52) 50-65-231

iwona.malinowska@bydgoszcz.rio.gov.pl

Chojecka Ewa

Starszy Specjalista

(52) 37-68-213

(52) 50-65-213

ewa.chojecka@bydgoszcz.rio.gov.pl

Dobosz Wioletta

Starszy Specjalista

(52) 37-68-227

(52) 50-65-227

wioletta.dobosz@bydgoszcz.rio.gov.pl

Magierowska Agnieszka

Starszy Specjalista

(52) 37-68-214

(52) 50-65-214

agnieszka.magierowska@bydgoszcz.rio.gov.pl

Serafin Marta

Starszy Specjalista

(52) 37-68-228

(52) 50-65-228

marta.serafin@bydgoszcz.rio.gov.pl

Stachniczek Marek

Starszy Specjalista

(52) 37-68-211

(52) 50-65-211

marek.stachniczek@bydgoszcz.rio.gov.pl

Witkowski Mirosław

Specjalista

(52) 37-68-260

(52) 50-65-260

miroslaw.witkowski@bydgoszcz.rio.gov.pl

Ziętak Maja

Starszy Specjalista

(52) 37-68-252

(52) 50-65-252

maja.zietak@bydgoszcz.rio.gov.pl

Wydział Kontroli Gospodarki Finansowej

Słomiński Maciej

Naczelnik Wydziału

(52) 37-68-266

(52) 50-65-266

maciej.slominski@bydgoszcz.rio.gov.pl

Galarda Danuta

Zastępca Naczelnika

(52) 37-68-236

(52) 50-65-236

danuta.galarda@bydgoszcz.rio.gov.pl

Karwasz Barbara

Główny Inspektor Kontroli

(52) 37-68-244

(52) 50-65-244

barbara.karwasz@bydgoszcz.rio.gov.pl

Biuro Izby

Barczyński Maciej

Kierownik Biura

(52) 37-68-230

(52) 50-65-230

maciej.barczynski@bydgoszcz.rio.gov.pl

Dziewiątkowski Wiesław

Informatyk

(52) 37-68-232

(52) 50-65-232

wieslaw.dziewiatkowski@bydgoszcz.rio.gov.pl

Jaworska Krystyna

Specjalista

(52) 37-68-264

(52) 50-65-264

Wegenke Beata

Starszy Specjalista

(52) 37-68-253

(52) 50-65-253

beata.wegenke@bydgoszcz.rio.gov.pl

Łuczka Mirosław

Kierowca

(52) 37-68-239

(52) 50-65-239

miroslaw.luczka@bydgoszcz.rio.gov.pl

Olczak Krzysztof

Specjalista

(52) 37-68-252

(52) 50-65-252

krzysztof.olczak@bydgoszcz.rio.gov.pl

Sikora Jarosław

Starszy Informatyk

(52) 37-68-234

(52) 50-65-234

jaroslaw.sikora@bydgoszcz.rio.gov.pl

Szelągowska Justyna

Starszy Specjalista

(52) 37-68-220

(52) 50-65-220

sekretariat@bydgoszcz.rio.gov.pl

Zastępowski Sebastian

Starszy Specjalista

(52) 37-68-240

(52) 50-65-240

sebastian.zastepowski@bydgoszcz.rio.gov.pl

Zespół Finansowo-Księgowy

Syk Krystyna

Główny Księgowy

(52) 37-68-218

(52) 50-65-218

ksiegowosc@bydgoszcz.rio.gov.pl

Gotowalska Maria

Starszy Księgowy

(52) 37-68-219

(52) 50-65-219

Zawadzka Eleonora

Starszy Specjalista

(52) 37-68-219

(52) 50-65-219

Zespół Obsługi Prawnej

Klimkiewicz Mirosław

Radca Prawny

(52) 37-68-256

(52) 50-65-256

miroslaw.klimkiewicz@bydgoszcz.rio.gov.pl

  

Regionalna Izba Obrachunkowa w Bydgoszczy

Zespół w Toruniu

ul. Piekary 37-39, 87-100 Toruń

torun@bydgoszcz.rio.gov.pl

 

Członkowie Kolegium

Kwiatkowska Aleksandra

Członek Kolegium - Koordynator Zespołu

(56) 65-77-825

(56) 30-67-825

aleksandra.kwiatkowska@bydgoszcz.rio.gov.pl

Pawlicki Robert

Członek Kolegium

(56) 65-77-830

(56) 30-67-830

robert.pawlicki@bydgoszcz.rio.gov.pl

Wasiak Piotr

Członek Kolegium

(56) 65-77-829

(56) 30-67-829

piotr.wasiak@bydgoszcz.rio.gov.pl

Wydziała Informacji Analiz i Szkoleń

Cywiński Andrzej

Starszy Specjalista

(56) 65-77-834

(56) 30-67-834

andrzej.cywinski@bydgoszcz.rio.gov.pl

Czerniawko Barbara

Starszy Specjalista

(56) 65-77-835

(56) 30-67-835

barbara.czerniawko@bydgoszcz.rio.gov.pl

Wydział Kontroli Gospodarki Finansowej

Zalewski Włodzimierz

Główny Inspektor Kontroli

(56) 65-77-824

(56) 30-67-824

wlodzimierz.zalewski@bydgoszcz.rio.gov.pl

Biuro Izby

Czajka Marta

Starszy Specjalista

(56) 65-77-821

(56) 30-67-821

marta.czajka@bydgoszcz.rio.gov.pl

 

Regionalna Izba Obrachunkowa w Bydgoszczy

Zespół we Włocławku

ul. Brzeska 6, 87-800 Włocławek

wloclawek@bydgoszcz.rio.gov.pl

 

Członkowie Kolegium

Sieklucki Jan

Członek Kolegium - Koordynator Zespołu

(54) 23-04-922

(54) 30-67-922

jan.sieklucki@bydgoszcz.rio.gov.pl

Jurewicz Daniel

Członek Kolegium

(54) 23-04-931

(54) 30-67-931

daniel.jurewicz@bydgoszcz.rio.gov.pl

Osińska Elżbieta

Członek Kolegium

(54) 23-04-932

(54) 30-67-932

elzbieta.osinska@bydgoszcz.rio.gov.pl

Strzelecka Halina

Członek Kolegium

(54) 23-04-930

(54) 30-67-930

halina.strzelecka@bydgoszcz.rio.gov.pl

Wydziała Informacji Analiz i Szkoleń

Kubicki Jarosław

Starszy Specjalista

(54) 23-04-935

(54) 30-67-935

jaroslaw.kubicki@bydgoszcz.rio.gov.pl

Kucharska Joanna

Specjalista

(54) 23-04-936

(54) 30-67-936

joanna.kucharska@bydgoszcz.rio.gov.pl

Mietko Anna

Specjalista

(54) 23-04-937

(54) 30-67-937

anna.mietko@bydgoszcz.rio.gov.pl

Wydział Kontroli Gospodarki Finansowej

Kozubowicz Piotr

Główny Inspektor Kontroli

(54) 23-04-927

(54) 30-67-927

piotr.kozubowicz@bydgoszcz.rio.gov.pl

Biuro Izby

Skowrońska Grażyna

Specjalista

(54) 23-04-921

(54) 30-67-921

grazyna.skowronska@bydgoszcz.rio.gov.pl

 

Metadane

Źródło informacji:Agnieszka Wolny
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Agnieszka Wolny
Data wprowadzenia:2013-12-16 12:17:39
Opublikował:Agnieszka Wolny
Data publikacji:2013-12-16 12:54:40
Ostatnia zmiana:2017-11-02 09:22:30
Ilość wyświetleń:24895

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij